Skip to main content

Nowoczesne budynki to przede wszystkim powierzchnie szklane o dużych rozmiarach. Dają one wrażenie lekkości i elegancji. Doskonale wpisują się w przestrzeń architektoniczną. Dzięki nim pomieszczenia są jasne i emitują pozytywną energię. Powierzchnie takie wymagają jednak profesjonalnego mycia.

Mycie okien na wysokościach

Nasza firma oferuje mycie okien innowacyjną metodą. Dzięki temu okna są idealnie czyste, nie ma na nich żadnych smug i plam.

Taki efekt uzyskujemy dzięki używaniu urządzeń wykorzystujących zasadę odwróconej osmozy. Specjalne filtry powodują całkowite oczyszczenie wody z wszelkich zanieczyszczeń fizycznych i chemicznych. Taka woda pozbawiona jest również związków mineralnych i zdejonizowana. Właściwie jest to woda destylowana. To właśnie idealnie czysta woda sprawia, że powierzchnie myte przy jej użyciu, są krystalicznie czyste. Jest to szczególnie ważne przy powierzchniach wykonanych ze szkła barwionego (zwłaszcza o zabarwieniu niebieskim lub zielonym), które uwidacznia wszelkiego rodzaju plamy, ślady odcisków lub smugi.

Idealnie czyste okna i przestrzenie szklane to wizytówka firmy, warto więc odpowiednio o nią zadbać i ich czystość powierzyć fachowcom.

Stosowane techniki

Prace wysokościowe przy myciu powierzchni szklanych i elewacji wymagają stosowania specjalnych technik. Za każdym razem dobieramy ją indywidualnie do charakteru zlecenia. Taka procedura gwarantuje krótki czas wykonania i najwyższą jakość usługi.

Najczęściej wykorzystujemy techniki alpinistyczne, które pozwalają na perfekcyjne wykonanie prac i dotarcie do bardzo trudnych miejsc. Pracownikom zapewniają wygodę i swobodę ruchów.

Nasi profesjonalni pracownicy korzystają z lin i uprzęży alpinistycznych gwarantujących całkowite bezpieczeństwo. Wykorzystujemy także rusztowania linowe i drabiny wysokościowe.

Do mycia osmotycznego używamy specjalnego wysięgnika teleskopowego pozwalającego na mycie powierzchni do wysokości 22 m.

Dzięki naszemu profesjonalizmowi i doświadczeniu świat będzie się odbijał w Twoich oknach jak w lustrze.

monterbudowy.pl